Register (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: user
ca: usuari

en: Register
ca: Registra

en: edit
ca: edita

en: Active
ca: Actiu

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Role Assignment
ca: Assignació de rols

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: Gràcies per demanar un compte. El vostre compte està ara pendent d'aprovació per l'administrador del lloc web.<br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
ca: S'ha creat un nou compte d'usuari per a <a href="@url">%name</a>. No s'ha enviat cap correu electrònic.

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
ca: S'ha enviat per correu electrònic un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals al nou usuari <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: S'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.
