Register (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
