Register (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: user
eo: uzanto

en: edit
eo: redakti

en: Active
eo: Aktiva

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Blocked
eo: Blokita

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Dankon por kandidatiĝi por konto. Via konto nun atendas aprobon de la retejestro.<br />Intertempe, bonveniga mesaĝo kun pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
eo: Kreis novan uzantan konton por <a href="@url">%name</a>. Neniuretpoŝto estis sendita.

en: Registration successful. You are now logged in.
eo: Registriĝo sukcesa. Vi nun ensalutis.

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Bonvena mesaĝo kun instrukcioj estas sendita al via retpoŝtadreso.
