Register (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Register
eu: Erregistratu

en: edit
eu: editatu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).
