Register (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Register
hi: पंजीकृत

en: edit
hi: संपादन करें

en: Active
hi: सक्रिय

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें

en: Blocked
hi: बंद

en: Error saving user account.
hi: त्रुटि से सुरक्षित करने वाला प्रयोक्ता खाता|
