Register (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Active
ka: აქტიური

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
