Register (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Active
km: សកម្ម

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: អរគុណ​សម្រាប់​ការ​បង្កើត​គណនី​ ។ គណនី​របស់​អ្នក​កំពុង​រងចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នកគ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្តាញ ។<br />ក្នុង​ពេល​នេះ សារ​ស្វាគមន៍​ជាមួយ​នឹង​សេចក្តី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
km: បាន​បង្កើត​គណនី​អ្នកប្រើ​ថ្មី​សម្រាប់ <a href="@url">%name</a> ។ គ្មាន​អ៊ីមែល​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ ។

en: Registration successful. You are now logged in.
km: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​ជោគជ័យ ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ចូល​ហើយ ។

en: New user: %name (%email).
km: អ្នកប្រើ​ថ្មី ៖ %name (%email) ។

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
km: សារ​ស្វាគមន៍​ដែល​មាន​សេចក្ដី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅកាន់​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី <a href="@url">%name</a> ។

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: សារ​ស្វាគមន៍​ដែលមាន​សេចក្ដី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។
