Register (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: user
lt: narys

en: Register
lt: Registruotis

en: edit
lt: redaguoti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Create new account
lt: Registracija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lt: Sukurta nauja paskyra nariui<a href="@url">%name</a>. El. pašto žinutė nebuvo išsiųsta.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta naujam nariui <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta jums į el. pašto dėžutę.
