Register (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: edit
mn: засварлах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.
