Register (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: edit
oc: modificar

en: Active
oc: Actiu

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Blocked
oc: Blocat

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Mercés d'aver demandat un compte novèl. Vòstra requèsta es en espèra de validacion per l'administrator del site.<br />En esperant, un messatge de benvenguda es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
oc: Compte d'utilizaire novèl creat per <a href="@url">%name</a>. Cap de corrièr electronic es pas estat mandat.

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
oc: Un messatge de benvenguda amb d'instruccions addicionalas es estat mandat per corrièr electronic al utilizaire novèl <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Un messatge de benvenguda amb instruccions addicionals es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.
