Register (7.x-1.0-alpha2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
or: <a href="@url">%name</a> ପାଇଁ ନୂତନ ଚାଳକ ଖାତା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ଇ-ମେଲ ପଠାଯାଇନାହିଁ।

en: Registration successful. You are now logged in.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: New user: %name (%email).
or: ନୂତନ ଚାଳକ: %name (%email)।
