Register (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: edit
fa: تدوین

en: Active
fa: فعال

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد جولانما شده‌اید.
