Register (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: edit
sq: ndrysho

en: Active
sq: Aktiv

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.
