Register (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: edit
az: redaktə et

en: Active
az: Aktiv

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
