Register (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Register
gl: Rexistrar

en: edit
gl: editar

en: Active
gl: Activo

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
gl: Creouse unha nova conta de usuario para <a href="@url">%name</a>. Non se enviou ningún e-mail.

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
gl: Unha mensaxe de benvida con máis instruccións foille enviada por correo o novo usuario <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Unha mensaxe de benvida con instrucións adicionais foi enviada a súa dirección de correo electrónico.
