Register (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: user
he: משתמש

en: Register
he: הרשמה

en: edit
he: עריכה

en: Active
he: פעיל

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Blocked
he: חסום

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
he: חשבון משתמש חדש נוצר עבור <a href="@url">%name</a>. לא נשלחה כל הודעה.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).
