Register (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Register
jv: Ndaftar

en: edit
jv: sunting

en: Active
jv: Aktif

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Matur nuwun sampun ndaftar akun teng mriki. Akun panjenengan téksih ditahan teng administrator situs.<br />Maksudipun, cathetan pendaftaran lan pituduh saklanjute sampun dikirim teng e-mail panjenengan.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
jv: Gawé akun panganggo anyar kanggo <a href="@url">%name</a>. Ora ana e-mail sing dikirim.

en: Registration successful. You are now logged in.
jv: Pendaftaran sukses. Sampéyan saiki uwis bisa mlebu log.

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang email panganggo anyar <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang alamat email sampéyan.
