Register (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Register
lv: Reģistrēt

en: edit
lv: labot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lv: Izveidots jauns konts lietotājam <a href="@url">%name</a>. E-pasts nav nosūtīts.

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta jaunajam lietotājam <a href="@url">%name</a> uz e-pastu.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.
