Register (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Register
ne: दर्ता

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
ne: विस्तृत जानकारी सहितको स्वागत सन्देश नयाँ प्रयोगकर्ता <a href="@url">%name</a> लाई ईमेल गरी पठाईएको छ।

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ne: विस्तृत जानकारी सहितको स्वागत सन्देश तपाईको ईमेल ठेगानामा पठाईएको छ।
