Register (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: user
ur: صارف

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Active
ur: فعال

en: Error saving user account.
ur: صارف کا اکاؤنٹ محفوظ کرنے میں خرابی۔
