Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Roles
am: ሚናዎች
