Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Added
be: Дадана

en: Roles
be: Ролі

en: Count
be: Колькасць
