Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Roles
bn: ভূমিকা
