Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi

en: Roles
bs: Uloge
