Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Count
cy: Cyfrifiad
