Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Added
da: Tilføjet

en: Roles
da: Roller

en: Count
da: Antal

en: !date (!ago ago)
da: !date (!ago siden)
