Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
