Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Count
el: Αρίθμηση
