Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Added
fi: Lisätty

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Count
fi: Laskuri

en: User Management
fi: Käyttäjien hallinta
