Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
