Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Added
he: התווסף

en: Roles
he: תפקידים

en: Count
he: כמות
