Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Count
hu: Mennyiség
