Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Count
jv: Jumlah
