Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Roles
ka: როლები

en: Count
ka: რაოდენობა
