Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Count
km: រាប់
