Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Count
ku: ژمارە
