Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Added
lt: Pridėta

en: Roles
lt: Rolės

en: Count
lt: Skaičius
