Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Added
lv: Pievienots

en: Roles
lv: Lomas

en: Count
lv: Skaits
