Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд
