Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Roles
oc: Ròtles

en: Count
oc: Descompte
