Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Settings
pt: Definições

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: Added
pt: Adicionado

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Count
pt: Contagem

en: The e-mail address %email is already registered.
pt: O endereço de e-mail %email já está registado.
