Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Settings
ru: Настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Added
ru: Добавлено

en: Roles
ru: Роли

en: Count
ru: Количество

en: edit roles
ru: изменить роль
