Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Added
sk: Pridané

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Count
sk: Počet
