Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Added
uk: Додано

en: Roles
uk: Ролі

en: Count
uk: Лічильник

en: edit roles
uk: змінити роль

en: User Management
uk: Керування Користувачами

en: !date (!ago ago)
uk: !date (!ago тому)

en: TBD
uk: Ще не визначено
