Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Roles
af: Rolle
