Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: Count
ar: العدد
