Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: List
de: Liste

en: Settings
de: Einstellungen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Add
de: Hinzufügen

en: Include
de: Einschließen

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Added
de: Hinzugefügt

en: Roles
de: Rollen

en: Count
de: Anzahl

en: User Management
de: Benutzerverwaltung

en: !date (!ago ago)
de: !date (vor !ago)
