Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Roles
eo: Roloj

en: Count
eo: Kalkulo
