Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Count
eu: Zenbatu

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa
