Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Settings
fr: Paramètres

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: Added
fr: Ajouté

en: Roles
fr: Rôles

en: Count
fr: Décompte

en: !date (!ago ago)
fr: !date (il y a !ago)
